Naturalne sposoby na lepszą potencję

Problemy z potencją są dosyć powszechne, niemniej jednak bardzo niewielu panów przyznaje się do tego. Dlaczego? Jest to dosyć wstydliwe i uznawane za niemęskie, szczególnie właśnie przez mężczyzn, których taki problem dotyka osobiście. Najczęściej w takiej sytuacji panowie korzystają ze środków farmakologicznych. Jest to jednak działanie doraźne, nie leczące przyczyny tego schorzenia. Warto podjąć inne kroki, by złagodzić objawy i z pomocą naturalnych sposobów wrócić do męskiej formy.

Sposób nr 1

Przede wszystkim odpowiednia dieta

Z pewnością każdy wie, jak to jest po zjedzeniu ciężkostrawnego posiłku. Zazwyczaj organizm rozleniwia się i potrzebuje więcej czasu na to, by wrócić do formy oraz nabrać siły. Dieta lekkostrawna jest gwarancją zwiększenia męskiego wigoru. Dlatego mężczyźni powinni przede wszystkim jeść owoce morza, które słyną również jako naturalne, a jednocześnie bardzo skuteczne i zarazem smaczne afrodyzjaki.

dieta lekkostrawna

Dobrym sposobem na zwiększenie potencji jest także korzystanie ze specjałów kuchni greckiej, hiszpańskiej, czy włoskiej. Są one obficie zaopatrzone w składniki śródziemnomorskie poprawiające kondycję męskiego ciała.

W diecie bardzo ważne jest także dostarczenie odpowiedniej ilości mięsa swojemu organizmowi. Dlaczego akurat mięso? Ponieważ zwiększa apetyt i dodaje energii, a to z kolei przekłada się na lepszą potencję. Warto tutaj zwrócić uwagę na takie specjały, jak mięso drobiowe oraz podroby, jak wątróbka i żołądki. Być może nie brzmi to zbyt smacznie, działa jednak niezwykle zaskakująco i dodaje wigoru.

Skupiając się na diecie, należy także wzbogacić ją o warzywa, szczególnie seler, koper włoski i pietruszkę. Nie tylko przysłużą się wzmocnieniu odporności, ale i skutecznie zwiększą potencję.

Sposób nr 2

Medycyna naturalna

Być może brzmi to nieco ekstrawagancko, z pewnością jednak działa, i to skutecznie. Wielu panów przekonało się już o tym osobiście, iż warto skorzystać z pewnej metody, którą można wykonywać w domu. Są to mianowicie bicze wodne. W tej metodzie chodzi o to, by z pomocą natrysku z prysznica masować podbrzusze naprzemiennie raz ciepłym, raz chłodnym strumieniem wody. Jest to jeden z bardziej skutecznych sposobów na to, by zwiększyć swoją potencję.

ZOBACZ naturalne tabletki na potencję

Panowie mogą również poddać się masażowi uszu. Choć to może być zaskakujące, uszy są jedną ze stref erogennych, które pobudzają i wpływają pozytywnie na potencję. Znajdują się na nich bowiem receptory zwiększające seksualne reakcje. To samo tyczy się stóp. Na nich również są zlokalizowane punkty odpowiedzialne za poprawę potencji.

Sposób 3

Zmiana stylu życia

Wbrew pozorom odpowiedni styl życia to nie tylko dieta, ale i również właściwa odzież. Mężczyźni, którzy noszą obcisłe spodnie oraz bokserki mogą mieć problem z prawidłowym funkcjonowaniem ich organów płciowych.

Warto tutaj wspomnieć także o przegrzewaniu organizmu. Jeżeli często korzystasz z sauny, bądź przebywasz w pomieszczeniach o wysokiej temperaturze, Twoja gospodarka hormonalna może ulec zaburzeniu. To z kolei przekłada się właśnie na problemy z potencją.

Warto także pomyśleć o diecie, jeżeli ma się nadwagę. Wysoki poziom cholesterolu zmniejsza potencję z powodu zwężenia naczyń krwionośnych. Spadek wagi jest więc wskazany dla otyłych mężczyzn z impotencją.

Sposób 4

Zwiększenie aktywności fizycznej

spacerRegularne ćwiczenia pozytywnie wpływają na ogólną poprawę stanu zdrowia męskiego organizmu. Nikt tutaj nie mówi o skomplikowanych i długotrwałych ćwiczeniach. Wystarczy codzienny spacer, by zwiększyć krążenie krwi, a tym samym zapobiec zatykaniu się tętnic. Siedzący tryb życia również ma tutaj wiele do życzenia. Jeżeli spędzasz całe dni przed komputerem w pracy, postaraj się przynajmniej w drodze do domu przespacerować, bądź korzystając z komunikacji miejskiej wysiądź kilka przystanków wcześniej. Różnicę można odczuć już po kilku takich spacerach, czy ćwiczeniach.

Naturalne sposoby na lepszą potencję
Zagłosuj na ten post!

One thought on “Naturalne sposoby na lepszą potencję

  1. Parę różnych preparatów wypróbowałem, ale najbardziej jestem zadowolony z wyciągu z korzenia maca. Od paru tygodni biorę kapsułki z tym wyciągiem i bardzo się nam pożycie z żoną poprawiło dzięki temu

Nie bądź żyła! Skomentuj ;)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *