Domowe sposoby na powiększenie penisa

Wielu mężczyzn zastanawia się, czy tak naprawdę istnieją jakieś domowe sposoby na powiększenie penisa, by nie było konieczności stosowania wyłącznie chemicznych i krótkotrwałych środków. Oczywiście takie sposoby istnieją. Trzeba liczyć się z tym, że ich stosowanie nie jest równoznaczne uzyskaniu szybkich efektów. Zazwyczaj trzeba na nie trochę poczekać, jednak regularne stosowanie tychże sposobów sprawi, iż efekty będą nie tylko wyraźne, ale i długotrwałe. Co więcej, nie będą obarczone żadnymi skutkami ubocznymi, które z kolei pojawiają się przy chemicznych środkach doraźnych. Warto zatem spróbować ich i cieszyć się uzyskanymi efektami.member xxl

Sposób nr 1: Technika arabska

Zanim rozpocznie się stosowanie tejże techniki, ważne jest przeprowadzenie odpowiedniej rozgrzewki. Mianowicie na penisa kładzie się ciepły ręcznik. Po takim przygotowaniu trwającym średnio 20 do 30 minut smaruje się członka oliwką i doprowadza do częściowej erekcji. Kolejno zetknij ze sobą palec wskazujący i kciuk czubkami, by stworzyły w ten sposób pierścień. Następnie taki pierścień nakłada się na podstawę penisa i zaciska. W ten właśnie sposób powoduje się, że krew zostaje uwięziona w penisie. Następnie należy powoli przesuwać pierścień ku dołowi, przez co krew przesuwa się coraz bardziej do przodu. Wyraźnie można odczuć, iż ciśnienie w penisie wzrasta. W momencie, kiedy pierścień zbliża się ku końcowi członka, należy z drugiej dłoni wykonać taki sam i powtórzyć omawiane ćwiczenie kilka razy.

Sposób 2: Technika obrotów penisa

Na czym polega ta technika? Mianowicie należy uchwycić członek i rozpocząć jego rozciąganie do przodu. W momencie, kiedy uzyska się jego właściwe naprężenie, należy wykonać 30 obrotów penisem w jedną stronę. Po wykonaniu wszystkich powtórzeń konieczny jest odpoczynek, który powinien trwać około 15- 20 sekund. Następnie czynność powtarza się, tylko w przeciwnym kierunku. Całe ćwiczenie powinno zostać powtórzone 3 razy.

ZOBACZ najlepsze tabletki na powiększenie penisa

Sposób nr 3: Technika rozciągania penisa

Najpierw wygodnie usiądź. W tym ćwiczeniu bardzo ważne jest, by penis był całkowicie wiotki. Kiedy się rozluźnisz, chwyć penisa z pomocą kciuka i palca wskazującego wokół żołędzi. Następnie powoli ciągnij go do przodu. W momencie, kiedy w trzonie poczujesz już bardzo mocne jego naciągnięcie, na chwilę przytrzymaj penisa właśnie w takiej pozycji. Postaraj się tak wytrzymać przez ok. 10 sekund. Całe ćwiczenie powtórz, jednak kolejno przeciągaj penisa w lewo. W trzeciej serii należy przeciągać go w prawo. Powtórzenie przeciągania penisa w każdym kierunku powinno występować trzy razy.

Sposób nr 4: Tabletki na powiększenie członka

Tabletki na powiększenie penisa w XXI wieku nie powinny chyba nikogo dziwić. To skuteczna metoda, która pozwala wydłużyć i pogrubić swoje przyrodzenie. Takie środki składają się ze specjalnych afrodyzjaków, które od wieków wykorzystuje się w celu poprawienia potencji. Niektóre z nich mogą pozytywnie wpłynąć na rozmiar członka.

Według niezależnych rankingów oraz opinii internautów najlepszą bezinwazyjną metodą powiększenia penisa są tabletki Member XXL. To najbardziej skuteczny preparat, który pogrubia członka i wydłuża go o kilka centymetrów – wszystko tak naprawdę zależy od sytuacji, ale rekordzista osiągnął wynik dodatkowych 9-ciu centymetrów. Zawiera tylko naturalne składniki, dlatego jest całkowicie bezpieczny dla organizmu.

Oto, dlaczego musisz sprawdzić Member XXL:

  • To bezinwazyjna metoda powiększania członka
  • Pogrubia i wydłuża penisa o kilka centymetrów (rekordzista osiągnął 9 cm!!)
  • Na efekty nie trzeba długo czekać
  • Dzięki niemu seks staje się o wiele bardziej przyjemny
  • To tabletki najwyższej jakości, które są w 100% bezpieczne.

member xxl

Kliknij i sprawdź jak działa Member XXL!

Jak osiągnąć najlepsze rezultaty?

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, bardzo ważne jest kilka czynników. Dostosowanie się do nich jest podstawą ku temu, by wydłużyć swojego penisa długotrwale i znacząco.

Po pierwsze, niezwykle istotna jest regularność ćwiczeń. Tylko wtedy można liczyć na osiągnięcie wyraźnych rezultatów. Najczęściej pierwsze efekty pojawiają się już po kilku tygodniach, a po pierwszym miesiącu zachodzą wyraźne zmiany.

Po drugie, zaprezentowane techniki muszą być wykonywane starannie i sumiennie. Jeżeli nie dołoży się odpowiedniej staranności do tychże czynności, wydłużenie członka może nie zostać osiągnięte. Nie należy zatem się spieszyć, ani omijać żadnej serii. Warto także wykonywać te ćwiczenia o regularnej porze, np. wieczorem.

Po trzecie, aby osiągnąć najlepsze rezultaty, najlepiej będzie wykonywać powyższe ćwiczenia naprzemiennie. Wtedy penis jest poddawany zróżnicowanemu działania, nie rozleniwia się przez jednostajne ćwiczenie, tylko różne bodźce powodują, że reaguje zmiennie na wykonywane ruchy. To przekłada się na efekty.

Domowe sposoby na powiększenie penisa
4.8 (95.56%) 9 vote[s]

Nie bądź żyła! Skomentuj ;)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *