Suplementy na masę mięśniową – ranking najlepszych produktów

Wstęp do artykułu...

mięśnie

Rynek suplementów z każdym dniem staje się coraz większy i tak naprawdę ciężko powiedzieć co jest warte uwagi, a co nie. Dlatego postanowiliśmy stworzyć ranking pod okiem specjalisty zawierający najlepsze suplementy na masę.

Kulturystyka w ostatnim czasie staje się coraz bardziej popularna. Do tego dochodzi moda na bycie „fit”, która każdego dnia zachęca wiele osób do ćwiczeń siłowych. Jest wiele badań, które wykazują, że już wiele osób trenowało w tym roku, ale największym problemem jest systematyczność…

Jeśli już trenujesz jakiś czas to na pewno spotkałeś się z wieloma suplementami w różnej formie – czy to w Internecie, czy to z polecenia znajomych. Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach królują białko i kreatyna. Co więcej, trenerzy na wielu siłowniach polecają różne takie produkty, ale czy są one bezpieczne i skuteczne? W końcu za każdą sprzedaż trener zabiera swój procent więc rzeczą oczywistą jest, że będą „wciskać” to ludziom.

Suplementy na masę – jak działają?

Suplementy na masę mięśniową pozwalają osiągnąć efekty w szybszym czasie niż odbywa się to normalnie. Najważniejsze, że robimy to w sposób naturalny! Najczęściej działa to na takiej zasadzie, że otrzymujemy więcej siły, którą wykorzystujemy do jeszcze cięższych treningów, co finalnie bardzo korzystnie wpływa na budowę masy mięśniowej. Postanowiliśmy stworzyć niezależny ranking najlepszych suplementów na masę, by pomóc początkującym, a nawet pokazać weteranom czego warto spróbować.

Poniżej prezentujemy 10 najlepszych produktów, które warto sprawdzić. Są to bardzo skuteczne suple, dlatego ich stosowanie powinno iść w parze z wykańczającymi treningami siłowymi. W ten sposób efekty pojawią się najszybciej!

1. Mass Extreme Ocena Ogólna: 5/5 (5.0/5.0) – Typ: kapsułki – Dawkowanie: 2 razy w ciągu dnia

Mass Extreme to bez dwóch zdań najlepszy suplement na budowanie masy mięśniowej. Jest to unikalna mieszanka silnych, naturalnych substancji, dzięki czemu efekty widać już po pierwszych treningach. Stosowanie Mass Extreme zwiększa siłę o nawet 147%, co przekłada się na bardziej efektywne treningi.

Działanie

mass extremeMass Extreme działa od razu. Regularnie stosowany wraz z dobrym treningiem może zwiększyć masę mięśniową nawet o 96%! Regularność jest bardzo ważna, ponieważ to powoduje też większą siłę i wytrzymałość. To z kolei pozwala na realizację większej ilości powtórzeń. Wybierając ten suplement masz pewność, że stosujesz najlepszy środek. W jego skład wchodzą wyłącznie naturalne składniki (Ekstrakt Fenugreek, DAA, GABA, PA, 5-Deoksy-Adenozylokobalamina i ekstrakt korzenia maca), dzięki czemu nie pojawią się żadne efekty uboczne, jak to może bywać w przypadku niektórych środków.

Niektóre rzeczy zostały pominięte dlatego sprawdź listę, która przedstawia właściwości Mass Extreme:

  • Dodaje energii,
  • Wzrost masy mięśniowej o nawet 96% – to wcale nie oznacza, że po kilku tabletkach będziesz dzikiem. Taki wzrost masy jest możliwy w przypadku ostrych treningów z regularną suplementacją,
  • Zwiększa siłę o nawet 147%,
  • Dzięki niemu zrobisz nawet 4x więcej powtórzeń,
  • Zwiększa objętość mięśni poprzez większą ilość komórek mięśniowych,
  • Wpływa na wydzielanie większej ilości hormonu wzrostu,
  • DAA (kwas D-Asparaginowy) zwiększa testosteron,
  • PA (Kwas fosfatydowy) odpowiada za wzrost oraz stymulację komórek zwiększających objętość mięśni,
  • Wzmacnia wytrzymałość fizyczną.

Dawkowanie

Jedno opakowanie Mass Extreme zawiera 60 kapsułek i wystarcza na miesiąc. Każdego dnia stosujemy po dwie popijając wodą. Ma to swoje plusy, ponieważ dzięki takiemu stosowaniu utrzymujemy działanie suplementu na stałym poziomie. Nie dodajemy sobie energii tylko na czas trwania treningu!

Działanie Mass Extreme zostało potwierdzone przez wielokrotnego medalistę mistrzostw świata w kulturystyce klasycznej – Tomasza Kornalewskiego. Uważa, że to absolutny numer 1 na budowanie masy mięśniowej.

Specjalnie dla czytelników e-Mezczyzna.pl: atrakcyjna zniżka -20% na Mass Extreme!

Odbierz zniżkę na Mass Extreme
Nasza recenzja

2. Somatodrol Ocena Ogólna: 4.7/5 (4.8/5.0) – Typ: kapsułki – Dawkowanie: 1-2 razy w ciągu dnia

somatodrolSuplement ten jest dość nowy, ale już zdążył stać się wyborem 1 niektórych osób. Jego głównym działaniem jest wyzwalanie testosteronu i HGH, co przyczynia się do budowy masy mięśniowej -chociażby przez to, że poprawiamy naszą siłę o nawet 50%. Ponoć został stworzony pod okiem jednego z najlepszych kulturystów (tylko szkoda, że nie wiemy jakiego).

Naturalnie przyspiesza wzrost masy mięśniowej, przyspiesza spalanie tłuszczu,wzmacnia mięśnie i zwiększa ich energię, również jak Mass Extreme stymuluje produkcję hormonu wzrostu. Suplement został przetestowany podczas licznych treningów.

Nasza recenzja Więcej informacji   

3. Probolan50 Ocena Ogólna: 4.5/5 (4.7/5.0) – Typ: kapsułki – Dawkowanie: 1-2 razy w ciągu dnia

probolan50Probolan50 to świetna odżywka, która przeszła wiele testów zarówno na siłowni jak i w laboratorium. Przede wszystkim zwiększa produkcję testosteronu i dodaje dużo siły. Cechuje się dobrą skutecznością i brakiem efektów ubocznych, ponieważ podobnie jak Mass Extreme zawiera wyłącznie naturalne składniki. Wzrost siły jest możliwy do odczucia już przy pierwszych treningach.

Dzięki Probolanowi nie tylko zwiększymy masę, ale także zredukujemy tkankę tłuszczową. Probolan50 ma innowacyjny skład, który jest przede wszystkim bezpieczny nie tylko dla mięśni, ale całego organizmu. Odpowiednia dawka węglowodanów i białka potrafi wycisnąć z naszych treningów jeszcze więcej.

Nasza recenzja Więcej informacji   

4. Mass ATTACK Ocena Ogólna: 4.5/5 (4.6/5.0) 

massattackMass ATTACK to unikalne połączenie aż osiemnastu składników. Dodatek kreatyny jest gwarantem szybkich efektów, dlatego że wpływa na zawartość fosfokreatyny w mięśniach, co tworzy środowisko anaboliczne w sarkoplazmie. Zawiera między innymi białko, BCAA, węglowodany, kolagen, fitosterole, Witaminę B6 i Biotynę. Wszystkie składniki pochodzą ze źródeł najwyższej jakości.

Fitasterole to ciekawy składnik, ponieważ w naturalny i bezpieczny sposób wpływają na produkcję testosteronu, który przecież jest niezbędny przy budowaniu masy. Mass ATTACK to w pełni bezpieczny suplement – został nawet przebadany laboratoryjnie.

Brak informacji  

5. Mutant Mass Ocena Ogólna: 4.4/5 (4.4/5.0) 

mutant massMutant Mass posiada aż 10 rodzajów białek o różnym czasie wchłaniania. Zawiera wiele świetnych węglowodanów oraz kwasów omega, CLA, EFA i MCT. Składa się z czterech kompleksów. Pierwszy z nich to mieszanka białek, drugi to mieszanka węglowodanów i niskim wskaźniku IG, czwarty to mieszanka kwasów tłuszczowych, a także MCT i CLA, a ostatni, czwarty to mieszanka składników mikroelementów.

To oznacza, że otrzymujemy skuteczny suplement na masę o szerokim działaniu. Wszystko wygląda świetnie, ale sądząc po opiniach jest to zwykły suplement jakich pełno. Działa na pewno.

Brak informacji  

6. Serious Mass Ocena Ogólna: 4.4/5 (4.2/5.0) 

serious massSerious Mass to dobry gainer, który w każdej porcji dostarcza aż 1250 kcal,a w tym aż 50g białka wysokiej jakości. Skład zawiera także kreatynę i glutaminę, dzięki czemu Serious Mass dobrze wspomaga regenerację mięśni. Warto wspomnieć, że suplement ten zawiera aż 25 różnych witamin i minerałów! Występuje w różnych smakach, a po rozpuszczeniu w wodzie świetnie smakuje.

Brak informacji  

7. Mass Core Ocena Ogólna: 4/5 (4.1/5.0) 

masscoreMass Core to wysokiej jakości zwykły, sprawdzony suplement na masę. Jednocześnie jest to także dobry środek do tworzenia odżywczych napojów białkowo-węglowodanowych. Taka odżywka jest w stanie dostarczyć do organizmu najbardziej potrzebne składniki odżywcze, do których możemy zaliczyć przede wszystkim białko i węglowodany.

Brak informacji  

8. GH Balance Ocena Ogólna: 4/5 (4.0/5.0) – Typ: kapsułki – Dawkowanie: 2 razy dziennie

ghbalanceNa pewno wielu osobom marzy się tkanka mięśniowa, a nie tłuszczowa. Dzięki GH Balance uzyskanie takiego efektu staje się łatwiejsze. W jego skład wchodzą wyłącznie naturalne składniki, dzięki czemu zyskujemy pełne bezpieczeństwo stosowania. Jego głównym działaniem jest oddziaływanie na hormon wzrostu.

Więcej informacji   

9. Metadrol Ocena Ogólna: 3.8/5 (3.8/5.0) – Typ: kapsułki – Dawkowanie: 2 razy dziennie

metadrolMetadrol to kolejna nasza propozycja. Kierowany jest głównie dla początkujących, ale starzy wyjadacze też mogą go stosować. Opinie zbiera różne, dlatego warto przemyśleć zakup tego preparatu. Jest to na pewno dobry środek, ale zdecydowanie lepiej wybrać któryś z wyżej wymienionych.

Więcej informacji   

10. D-Bal Ocena Ogólna: 3.8/5 (3.8/5.0) – Typ: kapsułki – Dawkowanie: 2 razy dziennie

d-balD-Bal to suplement, który powoduje wzrost syntezy białka, a to następnie wzrost masy i siły. Jest to produkt, który nie jest dostępny w Polsce. Możemy jednak śmiało zamawiać na stronie producenta, ponieważ oferuje wysyłkę zagranicę (z Niemiec).

Brak informacji  

Dlaczego warto stosować tabletki na masę

kulturystyka a suplementy na masęKażdy na pewno wie, że „na sucho to i trawa nie rośnie”. Oczywiście, regularne treningi są w stanie zwiększyć masę mięśniową, ale po pierwsze – efekty nie będą wielkie – po drugie – długo trzeba na nie pracować. Takie działanie na pewno jest bardzo satysfakcjonujące, ale czy nie lepiej wspomagać się suplementami? Dla przykładu te w naszym w rankingu składają się wyłącznie z naturalnych składników, niezbędnych przy budowaniu masy mięśniowej. Ich stosowanie jest bardzo korzystne, ponieważ przede wszystkim zyskujemy większą siłę, co przekłada się na mocniejsze treningi.

Suplementy potrafią wpłynąć na produkcję testosteronu, hormonu wzrostu i nie tylko!

Na pewno duża część zaczynających na siłowni jest chuda i nie potrafi przytyć mimo różnych prób. No cóż, taki już jest organizm u niektórych. Jednak w takich sytuacjach bardzo pomocne są właśnie suplementy diety, które pomagają budować masę. Najlepsze jest to, że nie ma nic do stracenia, bo są to suple, a nie sterydy! Nie ma żadnych efektów ubocznych.

Kiedy najlepiej zacząć stosować suplementy?

Nic nie stoi na przeszkodzie, by robić to już od samego początku budowania masy mięśniowej. Wspieranie treningu i diety nie jest złe. Uzupełnianie najważniejszych składników jest nawet wskazane!

Drugim dobrym momentem na rozpoczęcie suplementacji jest wtedy, gdy ćwiczymy już długo i nadal nie widzimy efektów. Jeśli myślisz wtedy o masie, to nie masz wyboru i musisz wyposażyć się w jakiś suplement.

Który suplement kupić?

Wszystko zależy od Twoich potrzeb, ale najbardziej polecanym jest Mass Extreme, ponieważ ma świetne właściwości oraz jest łatwy w przyjmowaniu. Tabletki te zwiększają siłę o nawet 147%, co jest wręcz fenomenalnym osiągnięciem. Dzięki niemu możemy wykonać nawet 4x więcej powtórzeń. Oczywiście, ma świetny wpływ na testosteron i hormon wzrostu dzięki naturalnym składnikom. Finalnie, Mass Extreme pozwala zwiększyć tkankę mięśniową nawet o 96%.

Suplementy na masę mięśniową – ranking najlepszych produktów
4.8 (96.25%) 16 vote[s]

4 thoughts on “Suplementy na masę mięśniową – ranking najlepszych produktów

  1. Ja brałem i rzeczywiście wzrost siły widoczny. Przyrost masy całkiem niezły. nie ma na co narzekać polecam

Nie bądź żyła! Skomentuj ;)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *