Somatodrol – działanie, skład, gdzie kupić?

Na pewno wielu z nas marzy o tym, by poprawić coś w swoim wyglądzie. Rozbudowa masy mięśniowej to jeden z najczęstszych celów. Często jednak brakuje nam czasu lub gdy zaczniemy to efekty są mało widoczne i tracimy chęci po paru miesiącach. Wtedy część osób zupełnie nie myśli i sięga nawet po sterydy, które nie są bezpieczne dla zdrowia. Jeśli już mamy po coś sięgać, to koniecznie po naturalne suplementy diety, które nie zagrażają zdrowiu. Jednym z nich jest Somatodrol, który znajduje się w ścisłej czołówce rankingu suplementów na masę mięśniową.

somatodrol

Przejdź od razu na stronę producenta

Działanie

Zacznijmy od razu od samego działania. Somatodrol według producenta sprawia, że łatwiej przybieramy na masie. Ma na to wpływ testosteron i hormon wzrostu. Oczywiście nie jest to hormon wzrostu w tabletkach, a suplement, który dzięki odpowiednim składnikom pozwala na jego lepszą produkcję. Jeśli chodzi o testosteron, to z wiekiem u każdego mężczyzny jest go coraz mniej, dlatego działa to na takiej samej zasadzie jak z hormonem wzrostu. Wszystko jest dobrze stymulowanie dzięki naturalnym składnikom. Masz pewność, że stosujesz bezpieczny środek. Ponoć Somatodrol chroni mięśnie przed nadmiernym napięciem czy skurczami, a nawet dodaje energii, co redukuje zmęczenie. Warto dodać, że pobudzenie produkcji testosteronu wpływa pozytywnie na erekcję.

somatodrol

Skład

Podstawę stanowią L-arginina (aminokwas, który pobudza produkcję HGH), ZMA (czyli formuła minerałów anabolicznych. W ich skład wchodzą magnez, cynk oraz witamina B6), L-ornityna (czyli aminokwas, który zwiększa wykorzystanie L-argininy w syntezie tlenku azotu). Połączenie tych składników w odpowiednich proporcjach przynosi całkiem niezłe efekty.

ZOBACZ Mass Extreme – suplement nr.1 na masę mięśniową!

Jak stosować?

By osiągać najlepsze efekty warto trzymać się ściśle określonego dawkowania przez producenta. Ten podaje, że należy brać dwie tabletki dziennie: jedną przed śniadaniem, a drugą przed treningiem. Warto popić szklanką wody.

Cena i gdzie kupić?

Obecnie wiele sklepów Internetowych oferuje ten suplement diety w różnych cenach. Najlepszym źródłem okazuje się oficjalna strona producenta na której można też natknąć się na wiele atrakcyjnych zniżek. Raczej odradza się kupowania na portalach aukcyjnych, ponieważ te nasycone są podróbkami, które nie dają tak samo mocnych efektów.

Oficjalna strona producenta

Nie bądź żyła! Skomentuj ;)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *