Mass Extreme – Działanie, skład, opinie i gdzie kupic?

mass extreme

Na pewno wielu mężczyzn próbuje robić coś ze swoim wyglądem. Na pewno jeszcze większa część marzy o świetnej rzeźbie ciała, której pozazdrościć będzie mogła niejedna osoba. Jednak finalnie tylko mała część rzeczywiście próbuje zadbać o świetny wygląd, a wśród nich są osoby, które chciałyby efektów w dużo szybszym czasie. Właśnie dla takich osób jest Mass Extreme. Szybciej uzyskanie efekty nie są złe, ponieważ motywują do dalszej pracy.

Mass extreme jest przeznaczony dla osób, które mają w planach rozbudowę swojej masy mięśniowej. Dzięki wielokrotnemu działaniu jakie oferuje uzyskanie efektów jest dużo łatwiejsze. Dzięki naturalnym kwasom i ekstraktom podniesiesz swoją wydajność oraz wyeliminujesz zmęczenie. Jego stosowanie pozwala na dłuższe i bardziej skuteczne treningi. Posiada naturalne substancje, które stymulują przyrost masy mięśniowej. Tym samym jego stosowanie jest w pełni bezpieczne dla organizmu i ogólnego zdrowia, ponieważ składa się wyłącznie z naturalnych składników. Jest to suplement diety, nie sterydy!

Przejdź od razu na stronę producenta   

Działanie

miesnieProducent nie gwarantuje masy mięśniowej dzięki samemu łykaniu tabletek. Zapewnia większą siłę, która przekłada się na mocniejsze treningi co prowadzi do szybszych efektów. Tak czy owak musisz ćwiczyć. Do budowy masy mięśniowej przyczynią się także naturalne składniki wspomagające produkcję hormonu wzrostu. Sprzedaż samego hormonu jest oczywiście zakazana, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by sprzedawać naturalne składniki wspomagające jego produkcję.

wykrzyknikStosując Mass Extreme zbudujesz czyste mięśnie – nie wodę i tłuszcz jak w przypadku stosowania innych wspomagaczy!

Tak więc, podsumowując, Mass Extreme ma za zadanie przede wszystkim poprawiać naszą wytrzymałość, zwiększyć siłę oraz wspomagać produkcję hormonu wzrostu.

Mass Extreme zajmuje 1 miejsce w rankingu najlepszych suplementów na masę!

Skład

Specjalnie opracowana formuła działa skutecznie i w miarę szybko. Kto spędza czas na siłowni ten wie, że trzy miesiące to bardzo szybko. Wszystko dzięki naturalnym składnikom, takim jak:

  • Ekstrakt korzenia Maca – dodaje energii i wzmacnia wytrzymałość organizmu,
  • 5-deoksy-adenozylokobaliamina – dba o przyrost mięśni podczas ćwiczeń i ogólnej aktywności fizycznej,
  • Kwas D-Asparaginowy (DAA) – aminokwas, który wpływa na zwiększenie testosteronu, dzięki czemu trening staje się łatwiejszy, a zarazem bardziej efektywny,
  • Kwas 4-Aminobutanowy (GABA) – zwiększa wydzielanie naturalnego hormonu wzrostu, dodaje energii i poprawia wydalność,
  • Kwas fosfatydowy (PA) – jego zadaniem jest stymulacja i wzrost komórek do zwiększania objętości mięśni,
  • Ekstrakt Fenugreek – zwiększa syntezę glikogenu w mięśniowych komórkach, pozwalając przy tym na gromadzenie się w nich komórek zwiększających objętość mięśni.

Badania kliniczne wykazują, że naturalne składniki aktywne w Mass Extreme dobrze wpływają na wytrzymałość i siłę mięśni, a także stymulują je do wzrostu. Wszystko to pozwala na zwiększenie masy mięśniowej o prawie 2,5 kg w czasie kilku tygodni.

Gdzie kupić?

Mass Extreme nie znajdziemy w aptece czy innych specjalnych sklepach, ponieważ producent tym działaniem chce podkreślić oryginalność i skuteczność tego produktu. Cena może wydawać się wysoka, ale mamy do czynienia z najnowszą formułą, która jest bardzo skuteczna. Warto dodać, że najlepiej jest zamówić od razu zestaw na trzy miesiące. Dzięki temu otrzymujemy bardzo korzystne rabaty.

KLIKNIJ i odbierz zniżkę 20%   

kolaż mass extreme

Trzeba iść na siłownię

Niektórzy zapominają co oznacza słowo „suplement”. Jest to pewnego rodzaju wsparcie, które wpływa na szybsze efekty. Mass Extreme jest właśnie dla osób, które ćwiczą, ale chciałyby ujrzeć efekty w szybszym czasie. Jego stosowanie zapewnia zwiększoną siłę o nawet 147% w szybkim czasie. Takie działanie zapewnia różnicę w masie mięśniowej na przestrzeni kilku tygodni.

Mass Extreme jest polecany przez Tomasza Kornalewskiego, wielokrotnego medalistę mistrzostw świata w kulturystyce klasycznej. Jak sam twierdzi „[…] Mass Extreme to absolutnie numer 1 wśród suplementów na budowanie masy mięśniowej”.
Źródło: MassExtreme.pl

mass extreme dawkowanieWażna jest regularność stosowania. Dwie tabletki dziennie w czasie minimum trzech miesięcy przynosi zadowalające efekty. Najlepsze jest to, że nie zauważysz żadnych efektów ubocznych w tym czasie, ponieważ produkt składa się z wyłącznie naturalnych składników.

Mass Extreme opinie

Suplement ten opinie zbiera całkiem dobre. Wiadomo, że znajdą się osoby, które będą odradzać jego stosowanie, bo “najlepsze jest białko i kreatyna”, ale jeśli zależy Ci na przede wszystkim naturalnym przyroście mięśni, to powinieneś zastanowić się nad zakupem. Oto kilka opinii znalezionych w Internecie:

Zdarzało mi się stosować różne suplementy diety. Zawsze stawiam na bezpieczeństwo, dlatego wybór tym razem padł na Mass Extreme i jestem bardzo zadowolony z efektów. Mimo że dobre przyrosty masy mięśniowej już miałem, to po trzech miesiącach stosowania przy intensywnych treningach masa mięśniowa podrosła o prawie 2 kg. Polecam – Tomasz, 29 lat

Oczywiście, że na masę mięśniową nie ma niczego lepszego jak dobry trening i pełna miska jedzenia. Swoją rolę odgrywa też białko czy kreatyna, ale tym razem postawiłem na suplement diety, który nie powoduje efektów ubocznych. Pół roku stosowania przy treningach siłowych 3 razy w tygodniu spowodowało przyrost masy mięśniowej o prawie 5 kg. Niesamowite działanie. Wzrost siły odczuwałem już po pierwszych dniach stosowania. – Radek, 26 lat

Mój metabolizm zawsze sprawiał, że byłem dość chudy i postanowiłem to zmienić. Na siłowni doradzono mi aby na początku niczego nie brać, a jedynie dużo jeść i dobrze trenować. Tak też robiłem i po kilku miesiącach zacząłem rozglądać się za jakimś wspomagaczem, bo efekty były mierne. Finalnie padło na Mass Extreme ze względu na dobre opinie. Wzrost siły był widoczny już po pierwszych dniach, zmęczenie mniejsze. Po trzech miesiącach z 65 kg wzrosło do 71 kg w tym pewnie z jakieś 2 kg mięśni. – Mateusz, 21 lat

Podsumowanie

Mass Extreme jest dla osób, które pragną zwiększyć swoją masę mięśniową w szybkim czasie, ponieważ przy stosowaniu tego suplementu jest to możliwe w czasie trzech miesięcy. Kluczowe jest to, że składa się wyłącznie z naturalnych składników dzięki czemu nie musisz martwić się o efekty uboczne. Oczywiście tabletki niczego same nie załatwią. Takie efekty są możliwe tylko przy intensywnych treningach, a dzięki zwiększonej sile i zminimalizowanemu zmęczeniu jest to dużo łatwiejsze. Czy warto stosować? To już kwestia indywidualna. Mass Extreme to skuteczny produkt więc warto!

Mass Extreme – Działanie, skład, opinie i gdzie kupic?
4.9 (97.5%) 8 vote[s]

Nie bądź żyła! Skomentuj ;)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *