Jak poderwać dziewczynę?

Nie masz pojęcia jak poderwać dziewczynę? Dziś przedstawię Ci kilka sprawdzonych (przeze mnie ;)) porad dotyczących podrywu. Dzięki nim będziesz miał większe szanse na zrobienie dobrego wrażenia. 

Wykaż się odwagą – zrób pierwszy krok!

Jeśli spodobała Ci się dziewczyna w klubie lub innym miejscu publicznym musisz zrobić coś, żeby Cię zauważyła. Pomyśl o tym, że może być to jedyny raz kiedy ją widzisz, bo szansa na to, że spotkacie się ponownie jest naprawdę bardzo znikoma. Możesz więc mieć tę jedyną szansę, aby ją poderwać. Nie bój się podejść i zagadać, przedstaw się i zapytaj o jej imię. Kiedy wasza rozmowa bardziej się rozwinie, bądź nią zainteresowany, nie rozglądaj się na boki i nie wierć się. Dużo się uśmiechaj- kobiety to uwielbiają.

Utrzymuj kontakt wzrokowy

Kiedy ona coś mówi patrz jej w oczy, ważne jest, aby nie wpatrywać się przez cały czas, bo może to wyglądać dla niej niepokojąco. Jednak powinieneś utrzymać kontakt wzrokowy przez 70-80% waszej rozmowy. Nie przejmuj się jeśli ona rzadko na Ciebie zerka lub ucieka wzrokiem. Może to oznaczać, że jest nieśmiała, a nawet onieśmielona ;).

Pamiętaj o mowie ciała

Pokaż się z jak najlepszej strony, nie garb się i nie patrz pod nogi, ponieważ taka postawa nie jest dla nikogo atrakcyjna. Jeśli się wyprostujesz będziesz się wydawać wyższy i lepiej zbudowany. Zwróć również uwagę na ręce. Nie krzyżuj ich – sprawia to wrażenie jakbyś miał coś do ukrycia i nie był zupełnie szczery. Staraj się również kierować swoje ciało w jej kierunku. Dzięki temu dasz jej poczucie, że jesteś zainteresowany rozmową i dobrze się czujesz w jej towarzystwie.

ZOBACZ pomysły na pierwszą randkę

Nie przechwalaj się

Kobiety tego nie lubią. Nie schodź na temat pieniędzy i tego, gdzie pracujesz. Nie chwal się też jakim jeździsz samochodem, w ten sposób na pewno nie uda Ci się jej poderwać. Takim zachowaniem możesz ją nawet zrazić do siebie. Postaraj się oczarować ją swoją osobowością, a nie majątkiem jaki posiadasz. Jeśli ona zapyta czym się zajmujesz- odpowiedz zgodnie z prawdą. Nie ma sensu jej okłamywać, bo jak wiadomo prawda zawsze wyjdzie na jaw. 😉

Uśmiechaj się

Świadczy to o Twoim optymizmie i podejściu do świata. Jak już wspomniałem, każda kobieta uwielbia uśmiechniętych mężczyzn. Szczery uśmiech na pewno pomoże Ci ją poderwać, sprawi również, że inni będą na Ciebie bardziej otwarci i będą czuli się przy Tobie bardziej zrelaksowani. Unikaj poważnych min – sprawiają, że wyglądasz na zmęczonego i znudzonego. Pamiętaj jednak, że nic na siłę, nie wymuszaj uśmiechu, bo zamiast niego na Twojej twarzy może pojawić się brzydki grymas.

Nie mów monotonnie

Moduluj swój ton głosu. Jeśli tego nie zrobisz, Twoja wybranka może szybko poczuć się znudzona. Baw się swoim głosem, akcentuj i moduluj go, dzięki temu sprawisz, że rozmówczyni będzie bardziej zainteresowana tym co chcesz przekazać. Pamiętaj też, żeby nie mówić zbyt szybko – nie jesteś raperem na koncercie, a uczestniczysz w rozmowie.

ZOBACZ randki przez internet

Mam nadzieję, że dzięki tym poradom uda Ci się osiągnąć swój cel. Pamiętaj jednak, że każda kobieta jest inna. Wszystko zależy od jej wieku, wykształcenia i zainteresowań, ale też od Ciebie. Nie zrażaj się niepowodzeniem, jeśli teraz Ci się nie udało, wcale nie oznacza to, że robisz coś źle. Pamiętaj, że wiele też zależy od niej. Jeżeli nie jest Tobą zainteresowana, na pewno to wyczujesz. Ja życzę Ci powodzenia i udanego podrywu! 🙂

Nie bądź żyła! Skomentuj ;)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *