Jak nie odstraszyć dziewczyny?

Być może właśnie prowadzisz rozmowę z dziewczyną i czujesz, że wszystko w porządku. Ona uśmiecha się i wyraźnie daje znać, że jest Tobą zainteresowana. Cieszysz się, ponieważ prawdopodobnie udało Ci się poderwać dziewczynę. Co jednak zrobić, by po kilku minutach przyjemnej rozmowy nie spławiła Cię i po prostu nie odeszła? Trzeba się mieć na baczności. To nie koniec podrywu i dalszej drogi do tego, by zdobyć jej numer i umówić się na kolejne spotkanie. Jak zatem nie odstraszyć dziewczyny?

Rada nr 1 – Tematyka rozmowy

przechwałki na randceDla kobiet ważne są emocje. Właśnie z tego względu warto na sam początek wybrać tematy wesołe, swobodne, być może radosne. Nie powinno zaczynać się rozmowy od tematów wojennych, śmierci itp. To bardzo odstrasza kobiety, ponieważ na spotkaniu liczą one na przyjemne doznania emocjonalne, a nie na kolejną dawkę dołujących informacji. Dzięki temu zostaniesz zapamiętany przez nie jako osoba pozytywna i nastawiona dobrze do życia, a nie jak kolejny smutas i nudziarz.

ZOBACZ jak dobrze wypaść na pierwszej randce

Rada nr 2 – Bądź facetem!

Oczywiście, że kobiety nie lubią, kiedy na pierwszym spotkaniu i rozmowie od razu uzewnętrzniasz swoje emocje i zaczynasz płakać nad swoim życiem. To niestety nie sprawi, że kobieta w Twoim towarzystwie poczuje się jak z mężczyzną, ale raczej koleżanką z problemami. Kiedy kobieta szuka partnera, przede wszystkim kieruje się jego nastawieniem do życia oraz pewnością siebie, dzięki której będzie wiedziała, ze ma w Tobie oparcie. Okazując słabość daje się znak, że to raczej dziewczyna będzie musiała wspierać Cię w życiu, a nie na odwrót.

Rada nr 3 – Przechwałki

Czy rzadko zdarza się, że można spotkać osobę, która ma więcej do powiedzenia niż do działania? Jest tak często „krowa, co dużo mówi, mało mleka daje”– jest w tym spore ziarno prawdy. Ciągle przechwalając się i widząc tylko swoje piękne oblicze oraz swoje własne ego, nie ma miejsca na to, by kobieta mogła powiedzieć coś o sobie. Jeśli nie zmieni się nastawienia i nie ukierunkuje się na drugą osobę, ona także nie będzie zainteresowana kontaktem z takim mężczyzną.

ZOBACZ pomysły na pierwszą randkę

Rada nr 4 – Wyśmiewanie się z innych

Jeśli chodzi o nadmierną pewność siebie, kobiety nie lubią przechwałek i wyśmiewania innych osób. Jeżeli przy niej zaczniesz wyśmiewać inną kobietę o większej tuszy, możesz zostać od razu skreślony z listy osób, z którymi będzie Twoja rozmówczyni chciała kiedykolwiek być. Brak szacunku do innych ludzi to dla niej znak, że prawdopodobnie ona także będzie musiała walczyć o szacunek do samej siebie.

Rada nr 5 – Przedmiotowość

Kobiety najbardziej odstrasza, kiedy traktuje się je przedmiotowo. Jeśli zaraz na pierwszym spotkaniu po pierwszych kilku słowach mężczyzna podejmuje próby dotykania kobiety w niestosowny sposób, co więcej – przyznajesz się otwarcie, że kobiety nadają się tylko do łóżka i do sprzątania, wtedy z góry będziesz u niej skreślony, wręcz możesz zarobić bolesny policzek. Czasy się zmieniły, a kobiety znają swoją wartość. Jeśli tego nie dostrzeżesz, jesteś z góry na przegranej pozycji.

Nie bądź żyła! Skomentuj ;)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *