Jak dobrze wypaść na pierwszej randce?

Pierwszą randkę można by przyrównać do rozmowy o pracę. Właśnie na niej dwie spotykające się ze sobą osoby obserwują się dokładnie i zastanawiają, czy aby ta druga strona będzie dla nas najlepszym partnerem/ partnerką. Nowy związek to bardzo odpowiedzialna i poważna sprawa. Jeśli właśnie już na pierwszej randce wypadnie się słabo, bardzo rzadko można liczyć na drugą szansę. Pierwsze wrażenie ma tutaj decydujący wpływ.

Wybór miejsca na randkę

koncertNajważniejsze, by nie była to żadna droga restauracja, gidze bez krawatu nie ma się prawa wejścia. Jest to miejsce, w którym oboje może cie czuć się bardzo skrępowania, a to nie służy swobodnej rozmowie. Zazwyczaj można wtedy liczyć na niezręczną ciszę, która potrafi nieźle zniechęcić. Żeby randka wypadła jak najlepiej, warto wybrać się wspólnie na koncert albo do parku. Będzie mniej oficjalnie, a dzięki temu również weselej. Lepiej jednak nie wybierać się na mecz koszykówki, piłki nożnej itp., jeżeli dopinguje się dwie różne drużyny 😀

ZOBACZ pomysły na pierwszą randkę

Odpowiednia rozmowa

Są tematy, których nie powinno się poruszać. Jeżeli kobiety lub mężczyźni zaczną randkę od wspomnień o swoich ex, wtedy na pewno zrazi się drugą stronę do siebie na początku. Najpierw trzeba się poznać, a dopiero kiedy jest się już na to gotowym, zacząć rozmowy na poważniejsze tematy. Ów temat jest zbyt trudny na samym początku, dlatego lepiej go omijać.

Mowa ciała

Odpada garbienie się i krzyżowanie rąk na klacie. Należy zawsze chodzić prosto i ściągnąć łopatki. Głowa uniesiona, a wzrok skierowany w stronę odbiorcy świadczy o tym, że jesteśmy pewnymi siebie osobami, ale jednocześnie otwartymi na drugą stronę oraz pragnącymi nawiązać z nią kontakt. To nastraja pozytywnie. Warto także zaprzestać dotykania ust, oczu, czy uszu podczas rozmowy, ponieważ podświadomie takie sygnały są odbierane jako kłamstwo.

Bliższe relacje

Zaraz na pierwszej randce nie warto od razu pójść z kimś do łóżka lub nadmiernie się z nim spoufalać pocałunkami i pieszczotami. To nie pomaga budować zdrowej relacji, jeżeli właśnie od fizyczności zaczyna się kontakty. Życie to coś więcej, niż tylko łóżko. Warto zatem najpierw porozmawiać, poznać się, zapytać o swoje oczekiwania względem przyszłego życia, plany, a także pomówić o swoich rodzinach. Czy ma się rodzeństwo, gdzie się mieszka itp. Taki start będzie zdecydowanie zdrowszy dla obu stron i pomoże w przyszłości podjąć odpowiedzialną decyzję o zbliżeniach. Fizyczność powinna związek cementować. Jeśli jest to pierwsza randka, o żadnym związku nie można tutaj już mówić.

ZOBACZ naturalne sposoby na lepszą potencję

Ubiór

Jak ubrać się na pierwszą randkę? Mężczyźni na pewno nie powinno przyodziewać się w wyciągnięte i znoszone spodnie oraz adidasy. Jeśli jest to wyjście do parku, a nie na sportową rozgrywkę, tym bardziej dres nie jest wskazany. Co do kobiet, powinny z pewnością zachować umiar w makijażu. Zbyt mocny będzie odstraszał oraz stworzy podświadomie barierę o niedostępności kobiety do poznania się.

Nie bądź żyła! Skomentuj ;)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *