Największe targi motoryzacyjne w Polsce

W Polsce organizowane są naprawdę świetne imprezy motoryzacyjne. Każdego roku odwiedzane są przez dziesiątki tysięcy miłośników motoryzacji nie tylko z Polski! W ich czasie prezentuje się najnowsze modele aut, wszelkie nowości, a nawet i auta koncepcyjne. Istnieje wiele zlotów gdzie auta ludzi to główna atrakcja. Każdy fan motoryzacji może przedstawić własny projekt. Jednak skupmy się na tych wielkich eventach, gdzie można znaleźć wiele perełek.

Motor Show Poznań

poznań motor showBez dwóch zdań są to największe targi motoryzacyjne w Polsce. Co ciekawe, pod względem wielkości zajmują w Europie czwarte miejsce, czyli mamy się czym chwalić. Co roku możemy spotkać tam cztery salony – samochodowy, caravaningowy, ciężarowy i motocyklowy. Zdarza się, że to właśnie w Poznaniu organizowane są światowe premiery niektórych aut. W 2016 roku targi odwiedziło aż 133 tysiące osób, co jest rekordem MSP. Targi motoryzacyjne w Poznaniu to nie tylko podziwianie piękna motoryzacji, ale także wiele atrakcji w których można wziąć udział. Często publiczności ma okazję przejażdżki różnymi autami, od wyścigowych po off-roadowe.

ZOBACZ zakup pierwszego auta – uwagi

3TM Gdańsk

Drugiej takiej imprezy na północy Polski nie znajdziesz. Event ten staje się coraz bardziej popularny i z tego względu od dziewiątej edycji organizowany jest w zupełnie nowym miejscu – Amber Expo Gdańsk. Impreza jest popularna nie tylko wśród ludzi z pomorskiego, ale także wśród wielu zagranicznych Państw, jak na przykład Rosji, Szwecji i Norwegii. Jedną z atrakcji jest program szkoleniowy z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego przygotowany przez Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku.

Silesia – Sosnowiec

Event prowadzony jest nieprzerwanie od 11 lat na śląsku. Rok temu zostało zaprezentowanych ponad 190 aut od 100 różnych wystawców. Liczny te robią wrażenie! Liczba odwiedzających także, ponieważ około 38 tysięcy osób zwiedziło hale Expo Silesia. Dużym zainteresowaniem na targach szczyci się car tuning i car audio. Jest to nieodłączny element każdego roku.

ZOBACZ najlepsze polskie festiwale muzyczne

Moto Show Kraków

Impreza ta prężnie się rozwija. W tym roku wprowadzona została formuła wszystkich motoryzacyjnych żywiołów, czyli ognia, wody, ziemi i powietrza. Są to największe targi motoryzacje na południu Polski. Co roku można podziwiać nowości motoryzacyjne. To co jest charakterystyczne dla tego eventu jest czynny udział celebrytów. Na przykład w spocie promującym czwartą edycję tego eventu wziął udział Mariusz Pudzianowski.

Nie bądź żyła! Skomentuj ;)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *