Pomysły na pierwszą randkę

Czy istnieje coś takiego jak „idealna pierwsza randka”? To temat rzeka, ale warto go poruszać, ponieważ to pozwala nam na zbudowanie dobrego pierwszego wrażenia. Pierwsza randka jest bardzo ważna, bo tak naprawdę to od niej zależy czy odbędzie się druga i kolejne. Warto wybrać takie miejsce, które jak najmocniej zminimalizuje stres. Pamiętaj też, że kobiety są do siebie podobne, ale paradoksalnie zupuełnie inne. Jeżeli nie wiesz za bardzo jaką osobą jest ta kobieta, to nie oszukujmy się, wybranie odpowiedniego miejsca można porównać do pola minowego. Lepiej, kiedy wiesz czy ta osoba jest szalona, cicha itp.

A może na dworze?

Pierwsza randka wcale nie musi odbywać się w lokalu. Taka randka na świeżym powietrzu może być pomocna w poukładaniu myśli. Dzięki temu również łatwiej można znaleźć wspólny temat. Jest jeszcze jeden plus patrząc przez pryzmat mężczyzny: w pełnym świetle dobrze przyjrzysz się swojej partnerce. Dobrym miejscem na taką randkę może być spacer po rynku głównym. Jeżeli wszystko będzie przebiegać odpowiednio, zawsze można spontanicznie wyskoczyć na kolację.

Wieczór kabaretu

stand up

Nie musi być to koniecznie typowy program kabaretowy. Ostatnio dużą popularność zyskuje tzw. Stand-up, czyli rodzaj kabaretu prosto ze Stanów. Taki wieczór może być dość ciekawy, ponieważ podczas występów będziecie słuchać i śmiać się na zmianę. Po zakończeniu na pewno przyjdzie czas na wymianę swoich emocji, co powinno automatycznie pociągnąć kolejne tematy. Gorzej tylko kiedy kobieta nie przepada za kabaretem, dlatego warto może zapytać…

Piknik

Chyba to już forma, która wymarła. Może warto powrócić do tego? Pikniki bywają zarówno zabawne i romantyczne. A do tego coś co kobiety uwielbiają, czyli jedzenie.

Mini golf

Idąc na minigolfa można spędzić czas w naprawdę miłej atmosferze zapominając przy tym o codziennych obowiązkach i problemach. To może też stworzyć dla was wspólny temat do rozmów.

Koncert

Dokładniej koncert otwarty. Raczej wiele osób pomyśli, że to jakoś nie łączy się z randką, ale czemu nie? Jest to naprawdę dobre by poznać się z kobietą nieśmiałą. O temat też nie będzie trudno, bo można długo rozmawiać o muzyce, a gdy już nieśmiałość minie, kolejne tematy same przyjdą. Być może w Twoim mieście właśnie odbywa się jeden z polskich festiwali muzycznych.

Kawiarnia

Wyjście do kawiarni jest dobrym pomysłem. Szacuje się, że dopiero po trzydziestu minutach zachodzi chemia między kobietą a mężczyzną, tak więc jeśli myślisz już o tym, by iść na kolejną randkę, zaproś ją na kawę.

ZOBACZ pomysły na prezent dla niej

Łyżwy

Oczywiście o ile jest zima… Takie wyjście wprowadzi trochę luzu. Zabawniej będzie jeśli oboje nie potraficie jeździć na nich. To pozwoli złapać trochę swobody a stres powinien zniknąć.

I wiele więcej…

Pomysłów na pierwszą randkę może być setki. Jest też wiele propozycji, które można było zamieścić powyżej, ale jakoś nie pasuje nam kino czy aquapark. Na pierwszej randce powinniśmy dużo rozmawiać i przede wszystkim nie odstraszyć drugiej osoby. Na pewno trzeba być też odważnym, nie bać się, bo nic z tego nie będzie w najgorszym wypadku.

Nie bądź żyła! Skomentuj ;)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *