Jak zaimponować kobiecie?

Czym zaimponować kobiecie? Kobiety przede wszystkim biorą pod uwagę nasz charakter, wygląd oraz pewność siebie. Na zaimponowanie wpływa wiele czynników i warto je znać.

Siła charakteru

To jest najważniejsza cecha, jaką można w sobie wykształcić. Część facetów nabrała ją w procesie wychowania przez swojego ojca, część musi się jej dopiero nauczyć. Silny charakter to konsekwencja i niezmienianie zdania jak chorągiewka na wietrze tylko trwanie przy swoim.

ZOBACZ czy rozmiar ma znaczenie?

Zdrowa upartość – w teorii uwodzenia nazywa się to „silną ramą”. Kobieta dostrzeże Twoją konsekwencje i spokój. Tak – spokój wewnętrzny to jedna z najbardziej pociągających kobiety cech. Facet, który zachowuje spokój nawet w trudnej sytuacji i trzyma emocje na wodzy, będzie zawsze pożądany przez Kobiety. To nie jest łatwa cecha i latami będziesz jej się uczył. Ja czasem osobiście mam z tym problem, ale grunt to znać swoje słabe strony i pracować nad nimi.

Siła fizyczna

Mężczyzna powinien być silny i koniec. Jeżeli nie chorujesz na jakieś przewlekłe choroby, to powinieneś zadbać o to, by być po prostu silnym. Tego oczekują od Ciebie Kobiety, społeczeństwo. Ktoś może powiedzieć – pier#olić społeczeństwo, nie będę się dostosowywał. To jednak kolejna cecha, która po prostu uczyni Cię szczęśliwszym. Nie można być takim outsiderem, który wszystko neguje, bo gdy zaczniesz wyrabiać w sobie tę siłę, to nie będziesz musiał czekać długo na to, jak zostanie doceniona, a Ty poczujesz po prostu spełnianie misji, jaką oznacza bycie facetem.mięśnie

Nie chodzi tutaj nawet o Kobiety, ale innych facetów. Jeżeli nie trenujesz na siłowni lub nie uprawiasz jakiegoś sportu, to po prostu zacznij. Mamy w naturalny sposób większe mięśnie od Kobiet, ale musimy je trenować. To wpłynie na Twoją pewność siebie, ponieważ nie będziesz bać się sytuacji, w których Twoja siła fizyczna będzie od Ciebie wymagana.

Możesz się temu sprzeciwiać, możesz nie lubić siłowni lub uprawiania sportów, ale nie narzekaj wtedy, że nie interesują się Tobą Kobiety, które dla Ciebie są atrakcyjne. Zacznij szukać po prostu sposobu na zwiększanie swojej siły fizycznej już teraz.

ZOBACZ suplementy na masę mięśniową

Nie bez znaczenia jest fakt, że wpłynie to bardzo mocno na Twój wygląd – niski poziom tkanki tłuszczowej, rozbudowane mięśnie, sylwetka w kształcie V. Jeżeli lubisz fajne piersi i jędrne pośladki u Kobiet to wiedz, że Kobiety z najlepszym ciałem, które Cię tak podnieca, ciężko na nie pracują i mają wobec facetów podobne oczekiwania. Kobiety mogą Ci mówić, że wygląd nie jest najważniejszy, ale… chciałbyś podniecać swoją Kobietę prawda? Tylko i wyłącznie możesz to osiągnąć poprzez zastosowanie kombosa – mózg + ciało. Jeżeli nie będziesz miał odpowiednich warunków fizycznych, to będziesz cały czas się zastanawiał czy jesteś dla swojej Kobiety pociągający i będziesz zazdrosny o lepiej wyglądających Panów od Ciebie. Po co Ci to? Po prostu schowaj wymówki do kieszeni i poczuj się lepiej.

Pewność siebie

To przez wszystkich powtarzany frazes, ale wiedz, że to nie jest takie hop siup na pstryknięcie palcem. Pewność siebie powinieneś budować latami. Prawdopodobnie właśnie dlatego nie masz w tej chwili Kobiety swoich marzeń, ponieważ nie jesteś wystarczająco pewny siebie. Ponieważ uważasz, że na nią (wstaw tutaj dowolną, którą ostatnio widziałeś, ale nie miałeś odwagi zagadnąć) nie zasługujesz. Pewność siebie jest o tyle najtrudniejsza, ale i najbardziej pociągająca dla Kobiet. Pewny siebie mężczyzna przede wszystkim się nie waha, nie boi wziąć tego, na co ma ochotę i często przegina. Jest tylko on i to jak się czuje w otaczającym go świecie.

Na pewność siebie wpływa mnóstwo czynników np.:

  • praca i pozycja w niej,
  • zarobki,
  • szacunek otoczenia,
  • Twój wygląd,
  • doświadczenia życiowe (im więcej barier przełamiesz tym mniej rzeczy będziesz się w życiu obawiał).

Nie bądź żyła! Skomentuj ;)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *