Feromony męskie – to naprawdę działa!

Feromony dla mężczyzn to substancje chemiczne, które są naturalnie wytwarzane przez nasze organizmy. To nie żadna bujda, feromony przyciągają płeć przeciwną. Zostało to potwierdzone licznymi badaniami. Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie co to są feromony, ponieważ w ich skład wchodzi wiele składników.

Czy feromony działają?

W Internecie możemy znaleźć wiele dowodów na występowanie feromonów w naszych organizmach, ale do tej pory nie za bardzo wiadomo jak działają. Są naturalnie wytwarzane w małych ilościach przez kobiety i mężczyzn. Nikt jeszcze nie dał rady dokładnie opisać jak działają, ale zostało udowodnione, że ta substancja wpływa przyciągająco na płeć przeciwną. Jedne z najmocniejszych feromonów znajdują się w naszych wydzielinach, śluzie i pocie.działanie feromonów

Czemu służą mężczyznom feromony?

Może wydawać się mało prawdopodobne, ale to dzięki feromonom mężczyźni zyskują w oczach kobiet. Andro-stadienon to bardzo ważny feromon występujący u mężczyzn, który poprzez swój zapach trafia do kobiety, a jej organizm odbiera to w pewnym sensie jako zaproszenie.

Różnice pomiędzy męskimi a damskimi feromonami

opinie o feromonachKobiety o wiele częściej przyciągają mężczyzn, kiedy stosują dwa różne związki – androstenol i androsteron. Mówi się, że są to dwa najlepsze feromony, które wpływają na pobudzenie i nastrój, a co najważniejsze zwiększają motywację seksualną.

W przypadku mężczyzn kluczową rolę odgrywa andro-stadienon. Przede wszystkim czyni, że każdy mężczyzna staje się bardziej atrakcyjny w oczach kobiety oraz skupia bardziej na emocjach. Oczywiście, feromony działają tylko na płeć przeciwną.

Jak zwiększyć ilość feromonów

Brak zainteresowania wśród kobiet zaczyna motywować nas w końcu do sprawdzenia tych całych feromonów. W końcu ludzie sobie to chwalą więc czemu ma nie działać. Na rynku można znaleźć wiele ciekawych produktów, które poprzez zapach wzbudzają nasze zainteresowanie wśród kobiet. Popularne są perfumy z feromonami oraz specjalne płyny, które perfumami nie są, ale składają się wyłącznie z samych feromonów – są one najskuteczniejsze i można je bez przeszkód łączyć z ulubionymi perfumami.

Feromony męskie opinie

 

By znaleźć opinie nie trzeba daleko szukać. Wystarczy wstukać hasło w internetową wyszukiwarkę i mamy przed nosem gotowe wyniki. Znaleźliśmy wiele opinii napisanych przez mężczyzn w różnym wieku. Feromony świetnie działają gdy w związku ‘coś’ gaśnie, a przede wszystkim są przydatne w szalonym życiu singla. Atrakcyjność mężczyzny znacznie wzrasta i zauważalne jest to dosłownie wszędzie.

One thought on “Feromony męskie – to naprawdę działa!

Nie bądź żyła! Skomentuj ;)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *