Czy rozmiar ma znaczenie?

To dylemat stary jak świat, zmienia się tylko podejście do niego. Teraz akurat mamy do czynienia z kultem wszystkiego, co okazałe i idealne. Takie też panuje ogólne podejście do fizyczności, ciało mężczyzny powinno być smukłe, umięśnione, zwieńczone piękną twarzą o szlachetnych ryzach, a przyrodzenie powinno być zacnych rozmiarów. To jednak tylko komercyjne podejście, rzeczywistość jest zupełnie inna, co nie znaczy, że gorsza. W rzeczywistości istnieje cała masa mężczyzn cieszących się powodzeniem u kobiet, którzy wymykają się tym kanonom i których penisy mają całkiem niepozorne rozmiary. Więc czy długość penisa ma kluczowe znaczenie, czy może liczy się całokształt, czyli fizyczność i charakter?

Jak to jest naprawdę – trochę anatomii

Długość kobiecej pochwy ma około 8-9 cm, przy czym najbardziej unerwione, a tym samym wrażliwe na bodźce są jej górne partie oraz zewnętrzna część, czyli srom. Z biologicznego punktu widzenia, nie ma więc potrzeby stymulowania dolnej części, ani też tym bardziej rozciągania jej. W kwestii doznań seksualnych nie wnosi to nic do sprawy, można więc uznać, że penis o długości 12-15 cm jest zupełnie wystarczający. Takie właśnie rozmiary osiąga przeciętny członek we wzwodzie.rozmiar penisa

Medialny wzorzec penisa, wywodzący się z kręgów przemysłu porno, liczy sobie 20 i więcej centymetrów. To jednak może robić jedynie wizualne wrażenie, ponieważ w praktyce jest zwyczajnie za długi. Owszem pochwa jest bardzo elastyczna i odpowiednio się naciąga, jednakże sąsiaduje z innymi organami. Podczas stosunku z mężczyzną, którego penis we wzwodzie osiąga takie rozmiary, dochodzi zwyczajnie do uderzania m. in. w jajniki czy jelita. To powoduje ból u kobiety i zwykłą niechęć do dalszego współżycia seksualnego. Mało tego, zdarzają się przypadki, gdzie pomimo elastyczności pochwy, dochodzi do uszkodzenia jej sklepienia i krwotoku. To dość rzadkie i jest wynikiem zbyt gwałtownego wejścia dużego członka do pochwy, ale to dowód, że duży penis nie jest gwarantem sukcesów seksualnych. Podobnie zresztą ma się sprawa stosunków w innej alternatywie, czyli analnych.

Mężczyźni zbyt hojnie obdarzeni przez naturę muszą więc, podobnie jak ci ze zbyt małymi członkami, nauczyć się technik, które pozwolą na przyjemny seks bez zagrożenia i bólu dla kobiety.

Męskie podejście do rozmiaru penisa

Mężczyzn, którzy mają kompleks na tle zbyt małego penisa można podzielić na dwie grupy. Na tych, którzy mają faktycznie rozmiar poniżej 10 cm i na tych, którzy mieszczą się w normie, ale chcieliby być ponad nią, aby imponować kobietom i innym mężczyznom.

Pierwsza grupa, aby w pełni korzystać z uroków życia seksualnego szuka pomocy w różnego rodzaju zabiegach czy operacjach w ramach chirurgii estetycznej, ćwiczeniach, ekspanderach oraz różnego rodzaju kremach, żelach i tabletkach na powiększenie penisa.

ZOBACZ najlepsze tabletki na powiększenie penisa

W drugiej grupie można znaleźć kolejny podział. Jedni mężczyźni korzystają z wymienionych możliwości, aby powiększyć swoje przyrodzenie. Skutki bywają różne, zależnie od wybranej opcji i możliwości finansowych, jednak niektórzy osiągają te upragnione 2-3 cm.

Druga grupa, to faceci, którzy skupiają się na opanowaniu technik miłosnych w takim stopniu, by dać partnerce maksymalne doznania niezależnie od tego, czy do idealnego rozmiaru brakuje im 2 czy 3 centymetrów.

A co o tym myślą kobiety?

Według amerykańskich sondaży, jedynie 6% ankietowanych kobiet przyznaje, że członki ich partnerów nie są wystarczająco długie i grube. Reszta określa przyrodzenie swojego faceta jako wystarczające. Dla kobiet liczy się całokształt, czyli relacja, uczucia, oprawa, gra wstępna itd. Członek gra tu rzecz jasna ważną rolę, ale podejście partnera do swojej wybranki i całego zbliżenia jest najważniejsze.

Nie bądź żyła! Skomentuj ;)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *