Braveran czy Vigrax? opinie, forum, cena.

Czy Braveran jest skuteczny? Na forach internetowych aż roi się od tytułowego pytania. Być może dlatego, że ostatnio w telewizji dość często można zauważyć reklamę preparatu poprawiającego możliwości seksualne u mężczyzn, o nazwie Braveran.

Hasło reklamowe mówi: „Efekt po Braveranie, masz na zawołanie!” Czy oby na pewno? Nie wstydząc się faktu, że mam ostatnio problem z erekcją, postanowiłem sprawdzić czy faktycznie jest jakiś efekt. Moje oceny, przemyślenia i spostrzeżenia na temat produktu przeczytacie poniżej.

Opinie o Braveranie

Kupując jakiś produkt, niemalże zawsze sprawdzam opinie na jego temat na forach internetowych. Tak tez było przed zakupem Braveranu. Moje zaskoczenie było spore, czytając wypowiedzi mężczyzn stosujących te pastylki, nie mogłem uwierzyć, bo w większości były negatywne. Internauci wprost piszą, że suplement ten NIE DZIAŁA.

braveran

Mimo tego postanowiłem spróbować i kupiłem, najpierw jedno opakowanie, a potem drugie. Pomyślałem, że skoro po pierwszym nic nie pomogło, może potrzeba dłuższego stosowania. Ku mojemu zdziwieniu, podobnie jak u innych mężczyzn, u mnie również nie zauważyłem poprawy.

Zamiast przyjemnego seksu ból głowy…

Łykając 4 tabletki dziennie, spodziewałem się zaskakujących efektów, a tymczasem zamiast wspaniałych doznań z kobietą, otrzymałem ogromny ból głowy.Sugerując się wpisami internautów, przestudiowałem dokładnie działanie i znalazłem opis skutków ubocznych, którymi są między innymi silne bóle i zawroty głowy, czy dość częste wizyty w toalecie…

Producent radzi, by tabletki łykać 60 minut przed aktywnością seksualnąjednak spostrzeżenia internautów świadczą o tym, że trzeba czekać nawet do dwóch razy dłużej. Nie uzyskawszy zadowalających mnie wyników, trzeciego opakowania nie kupiłem, stwierdzając, że jest to wyrzucanie pieniędzy w tak zwane błoto. Może nie kosztuje dużo, ale ilość tabletek w opakowaniu (8 sztuk) nie jest opłacalna.

Vigrax – czy warto?

Postanowiłem nie zrażać się tym niepowodzeniem i zaryzykowałem w kolejny suplement diety – Vigrax. Cóż mogę na jego temat napisać? Poza tym, że jak to mam w zwyczaju, opinie na forach ma o niebo lepsze niż poprzednik, to jeszcze efekty stosowania są naprawdę zadowalające.

vigrax

Kliknij po najniższą cenę Vigrax

Nie powoduje skutków ubocznych

Pierwszym plusem Vigraxu jest to, że nie wywołuje skutków ubocznych – dużo informacji znajdziesz na stronie www.vigrax.pl. Jest zbiorem naturalnych mikroelementów i przy dłuższym stosowaniu poprawia zarówno sferę seksualną, jak również ogólną kondycję i samopoczucie. Następnym plusem stosowania tego suplementu jest dawkowanie.

Stosując Vigrax sporo oszczędzasz

W przypadku Vigraxu łykamy tylko jedną tabletkę, no maksymalnie dwie, na pół godziny przed planowanym stosunkiem. Ku mojemu zaskoczeniu, zapewnienia producenta sprawdzają się. Vigrax stosuję już jakiś czas, ale po pierwszym tygodniu widziałem różnicę. Zwiększyła się moja ochota na seks, a ponadto jestem zawsze gotowy do działania.

Vigrax zauważalnie poprawia sprawność seksualną

Moje ogólne samopoczucie i kondycja poprawiła się. Jeżeli chodzi o cenę tego produktu, to na pierwszy rzut oka może odstraszać, jednak biorąc pod uwagę ilość tabletek w opakowaniu i skuteczność (którą potwierdzam!), warto zapłacić więcej i cieszyć się sprawnym życiem seksualnym.

Zaznaczamże najtaniej Vigrax można kupić na stronie producenta www.vigrax.pl (kliknij, by przejść) , omijając pośredników zapłacimy mniej.

Nie bądź żyła! Skomentuj ;)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *