IndaHash – czyli jak zarabiać na swoich mediach społecznościowych

indahashMasz pracę, ale chciałbyś jeszcze zarabiać pieniądze nie wychodząc z domu? A może nie masz pracy, nie możesz znaleźć, ale w social mediach czujesz się jak ryba w wodzie? Z pomocą przychodzi IndaHash, czyli aplikacja, która Ci na to pozwoli. Nie musisz być celebrytą, ani mieć znanego nazwiska. Wystarczy Ci konto na instagramie, chęci i trochę wolnego czasu.

Ale co to w ogóle jest?

IndaHash to prosta aplikacja na Twój smartfon, dzięki której możesz otrzymać pieniądze za produkty umieszczone na zdjęciach. Firmy, które potrzebują promocji dzięki aplikacji łączą się z osobami, które reklamują ich produkty na instagramie i płacą im za to prawdziwe pieniądze! Lubisz pochwalić się nowymi butami, dobrym alkoholem lub jakąkolwiek inną rzeczą? Teraz dostaniesz za to pieniądze. Dzięki indaHash zostaniesz influencerem, czyli osobą, która reklamowaniem produktów danej marki potrafi przekonać swoich obserwatorów do ich kupna.

Jakie są warunki?

Oczywiście jest ich kilka, ale nie są trudne do spełnienia. Po pierwsze potrzebujesz przynajmniej 300 obserwatorów i sporo opublikowanych postów. IndaHash zabezpiecza się w ten sposób przed osobami, które z dnia na dzień założyły konto i już chcą zacząć zarabiać. Potrzebujesz też aktywności. Czyli komentarzy i lajków od Twoich znajomych oraz własnego zaangażowania. To właśnie od tych czynników zależy stawka jaką otrzymasz za publikację postu. Co ciekawe aplikacja oferuje od kilku złotych do nawet kilku tysięcy za jeden opublikowany post!

indahash na instagram

Co jeszcze muszę wiedzieć?

Po pierwsze aplikacja jest bezpłatna i dostępna w AppStore oraz Sklepie Play. Po drugie nie musisz się martwić jeśli nie uda Ci się wykonać powierzonego zadania i zrobienia zdjęcia np. na jakimś wydarzeniu kulturowym to nie zostanie za to pobrana żadna opłata. Za 24 godziny na Twoje miejsce wskoczy inny użytkownik, któremu może uda się wykonać powierzone zadanie. Co więcej zabronione jest używanie cudzych zdjęć i wstawianie memów lub innych obrazów nie należących do Ciebie.

Czy czekają mnie jeszcze jakieś korzyści?

Tak! Zdarza się, że firmy wykorzystują zdjęcia osób, które reklamują ich produkty do ich kampanii reklamowych. Dzięki temu na Twój instagram może przybyć jeszcze więcej obserwatorów, a co za tym idzie wzrośnie aktywność na Twoim koncie. Zostanie Ci także zaoferowana większa kwota za reklamowane artykuły. Istnieje również możliwość zostania twarzą marki, więc kto wie? 😉

Podsumowanie

Aplikacja daje naprawdę wiele korzyści. Nie tylko zarobkowych, dzięki niej możesz sprawdzić się jako „specjalista” od kampanii reklamowych. W roku 2016 indaHash przeprowadził prawie 480 kampanii na całym świecie dla różnych marek m.in. dla Coca-coli, Sephory, czy Adidasa. Aktualnie w aplikacji jest zarejestrowanych ponad 230 tysięcy kont z całego świata. Osobiście bardzo polecamy dołączyć i zacząć współpracę z największymi światowymi markami!

Zagłosuj na ten post!

2 thoughts on “IndaHash – czyli jak zarabiać na swoich mediach społecznościowych

  1. My korzystamy z sieci afiliacyjnych. Publikacja dobrych materiałów wymaga trochę pracy, ale warto.

Nie bądź żyła! Skomentuj ;)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *