Jak przeżyć zakupy z kobietą?

Zakupy z kobietą to szczególnie ciężki czas dla mężczyzn. Dlaczego? Ponieważ ze względu na ich uwarunkowania, psychikę, sposób myślenia i funkcjonowania nie są oni w stanie spędzać aż tyle czasu na zakupach oraz myśleniu nad wszystkimi możliwymi wariantami dalej sukienki, nie wspominając już o fasonach, krojach, kolorach i oczywiście odcieniach. Mężczyźni z reguły wiedzą, czego im potrzeba, mierzą ewentualnie kilka par, by upewnić się, która leży najwygodniej, płacą i wychodzą ze sklepu. Kobiety natomiast lubują się w tym zajęciu. Wyobrażają sobie, jak ładnie będą wyglądać, chcą podkreślić swoje atuty wybierając strój idealnie odwzorowujący ich potrzeby. Trwa to zatem zdecydowanie dłużej, niż w przypadku zakupów przeciętnego mężczyzny. Jak więc przetrwać takie zakupy z kobietą?

Sposób 1: Widełki

Oczywiście, by pokazać, jak bardzo zależy Ci na drugiej połowie, zgadzasz się na wspólne zakupy. Możesz się jednak w pewien sposób zabezpieczyć. Mianowicie określasz z góry, ile czasu możecie przeznaczyć na buszowanie po sklepach, oczywiście uzasadniając wskazane widełki czasowe np. pracą, czy innymi zajęciami planowanymi w danym dniu. Co więcej, możesz zawężyć liczbę odwiedzanych przez Was sklepów przekonując ją, że zamiast wizyty w trzydziestu kolejnych, właśnie w tychże znalezionych przez Ciebie pięciu są największe promocje na najbardziej wystrzałowe kreacje. Masz spore szanse powodzenia i ograniczenia zakupów zarówno w ramach czasowych, jak i przestrzennych.

ZOBACZ randki przez internet

Sposób 2: Zakupy we trójkę

Czasem dobrze na wyśnione zakupy Twojej partnerki jest zaprosić również jej najlepszą przyjaciółkę. Dlaczego? Wtedy masz spore szanse na to, że nie Ty będziesz wypytywany o każdy szczegół, każdy fason i dodatek do kreacji Twojej pani. Będziesz mógł psychicznie odpocząć od ciągłego skupiania uwagi na ubraniach wszelkiego rodzaju, a także nie chlapniesz żadnej gafy w kierunku Twojej partnerki na temat jej wyborów. Jeżeli wszystko pójdzie po Twojej myśli, być może będziesz mógł w czasie zakupów i przymiarek udać się na kawę, czy zwyczajnie usiąść w fotelu z telefonem w ręku i poczekać, aż Twoja kobieta z koleżanką skończą inwigilację butiku. Spore zaangażowanie oraz większość Twoich obowiązków przejmie więc koleżanka, za co powinieneś być jej niezwykle wdzięczny.

zakupy z dziewczyną i jej koleżanką

Sposób 3: Karta płatnicza

karta kredytowaCzasem bywa i tak, że różne powody sprawiają, iż nie możesz osobiście wybrać się na zakupy. Oczywiście przeproś swoją partnerkę i daj jej do zrozumienia, jak jest dla Ciebie ważna. To bardzo istotne. Jaki jest kolejny krok? Złóż na jej ręce Twoją kartę płatniczą. Twoja partnerka z pewnością doceni ten gest, ponieważ okażesz jej, jak bardzo ufasz jej oraz jej zamiarom. Przekazujesz bowiem swojej kobiecie dostęp do Twoich środków pieniężnych. Nawet jeżeli nie będziesz mógł z nią iść, to taki gest zostanie odebrany pozytywnie i wbrew pozorom zaplusujesz. Taka metoda jest jednak dobra tylko w przypadku pełnego zaufania, iż Twoje konto nie zostanie wyczyszczone do zera.

ZOBACZ pomysły na prezent last minute dla niej

Sposób 4: Mężczyźni też lubią robić zakupy

Nie ma co generalizować. Pośród mężczyzn również znajdzie się wielu, którzy lubią zakupowe szaleństwo. Wtedy sytuacja jest idealna. Razem partnerką wyszukujecie Wasze ulubione elementy garderoby, a co najważniejsze – po prostu spędzacie wspólnie czas na ulubionej czynności. To nie tylko przekłada się na Wasze relacje, ale i buduje wspólne zainteresowania oraz wspólny front przekładający się na silną więź. Wasz związek może więc na tym skorzystać. Nie warto udawać, że nie lubi się zakupów, jeżeli jest całkiem odwrotnie. Najważniejsze, by być sobą i nie oszukiwać żadnej ze stron.

Redakcja Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *